Aftershokz – najbezpieczniejsze słuchawki na świecie

Wszystko, co dobre powinno zostać dobrym do samego końca i w każdym przypadku. Do najpopularniejszych form rozrywki i formy relaksu należy zdecydowanie słuchanie muzyki. Poza słuchaniem ulubionych kawałków w domu często przenosimy tę przyjemność na bieżnię bądź w teren. To może okazać się niebezpieczne. Poznaj słuchawki dla biegaczy, które sprostają wszystkim oczekiwaniom!

słuchawki dla biegaczy

Biegacz w słuchawkach stanowi zagrożenie

Nietrudno znaleźć biegaczy lub rowerzystów, którzy podczas uprawiania ulubionej dyscypliny chcą mieć w uszach fajny kawałek. Mimo tego, że na pewno pomaga to w zmotywowaniu do osiągania lepszych wyników to niestety nie jest bezpieczne. Na szczęście firma Aftershokz, która specjalizuje się w tworzeniu odpowiednich słuchawek dla biegaczy, stworzyła w pełni bezpieczne rozwiązanie, które raz na zawsze pomoże uporać się z dylematem rozgrywającym się pomiędzy bezpieczeństwem na drodze, a ulubionym rytmem.

słuchawki afterskoz

Słuchawki dla biegacza w technologii przewodnictwa kostnego

Są to słuchawki, które dzięki technologii przewodnictwa kostnego przekazują dźwięk przez kość. Inaczej mówiąc zakłada się je na wysokości kości policzkowej, a ucho pozostaje całkowicie odkryte. Dzięki temu świetnie słychać zarówno muzykę jak i otoczenie. Producent zadbał o wszystkie istotne kwestie techniczne. Słuchawki są bezprzewodowe, więc nie trzeba się martwić kablem, a na pełnym naładowaniu są w stanie grać do 6 godzin.

Całość obsługuje się za pomocą jednego przycisku, dzięki któremu można chociażby odebrać połączenie telefoniczne. Aftershokzy są lekkie i giętkie, dzięki czemu bardzo wygodnie leżą na naszej głowie. Stworzone z myślą o biegaczach i rowerzystach słuchawki zyskały wielu zwolenników wśród kierowców, którzy podczas jazdy mogą bezpiecznie rozmawiać przez telefon lub słuchać muzyki i słyszeć nadjeżdżające auta. Cieszą się także uznaniem mam, które na spacerach mogą słyszeć jednocześnie dzieci i otaczających je ludzi.

Liczba zastosowań jest naprawdę duża, a ograniczenie może stanowić jedynie kreatywność, bo o wszystkie istotne kwestie technologiczne zadbał producent.

trenujbieganie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *