Upoluj sprzęt biegowy przed sezonem

Nie będziemy się kłócić z tym, że profesjonalny sprzęt biegowy nie kosztuje najmniej. Jednak wbrew pozorom, nie musi znacznie obciążać naszego budżetu! Wystarczy ruszyć głową i wyłapać okazje na buty, rękawiczki i ubrania biegowe tuż przed sezonem, a zaopatrzenie w wysokiej jakości sprzęt nie będzie tak bolesne dla portfela.

Upoluj okazję poza sezonem

Kiedy sezon biegowy się kończy, a producenci szykują nowe kolekcje i produkty na kolejną wiosnę/lato, warto śledzić ich poczynania sprzedażowe. To właśnie w zimie mamy okazję na upolowanie wymarzonych butów za kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt procent mniej! Warto być czujnym i podjąć decyzję sprawnie i szybko – zanim pozostali poszukiwacze zgarną nam rozmiar / kolor sprzed nosa. Na zakupowe podboje wybieramy się właśnie w styczniu, gdy wyprzedaże nabierają tempa, a wybór produktów jest jeszcze duży. To teraz dostaniemy to, czego chcemy, nie musząc wybierać w pojedynczych produktach.

Obniżka cen na asortyment biegowy od Nike!

Buty od Nike jeszcze nigdy nas nie zawiodły. Firma reklamuje się jako producent dbający o dopasowanie cholewki do stopy, w ramach zapewnienia jak największego komfortu osobie biegającej. Na stronie znajdziemy wzmiankę o przeszło 4 latach badań nad technologią, która zapewni najlepszy komfort. Nie wiemy, co działo się w laboratoriach, nie wiemy co testowano, ale jedno jest pewne – buty spisują się dobrze – serdecznie polecamy, zwłaszcza w uwagi na niemalże bezszwową, przypominającą skarpetkę cholewkę, która we współpracy ze zróżnicowanymi podeszwami potrafi zdziałać cuda na różnych powierzchniach.
Obieramy więc cel: marszobieg przeradzający się w sprint na wyprzedaże – kupon rabatowy Nike czeka 🙂

Biegacz w natarciu na kupon.pl, czyli kupon rabatowy Nike

Same wyprzedaże pozwolą nam zaoszczędzić którąś dziesiątkę złotych. Tym razem możemy nie wyściubić głowy z domu i skorzystać z dodatkowego kuponu na -20% na produkty z wyprzedaży Nike, który przygotował serwis kupon.pl

Znaleźliśmy kilka wartych uwagi produktów, których zakup z pewnością warto rozważyć zwłaszcza, gdy sprzęt ma za sobą lata świetności.
Cena czarna – ta, która obowiązuje na co dzień
Cena niebieska – ta, którą zastaniemy na wyprzedaży Nike
Cena czerwona – po zastosowaniu kuponu -20% na rzeczy z wyprzedaży

Poniżej przestawiamy niektóre z dostępnych produktów, które naszym subiektywnym zdaniem warte są większej uwagi.

Nike Lunarepic Low Flyknit
649 → 455364

Nike Lunarepic Low Flyknit

Szczerze mówiąc poprzednie buty z dopasowującą się cholewką tak przypadły mi do gustu, że rozważam wypróbowanie innej niż minimalistyczna podeszwy.

Nike Shield Flash
459 → 325260

Nike Shield Flash
Kurtka doskonała na zbliżającą się wiosnę, a dla bardziej wytrawnych biegaczy – także na zimę.

Nike Storm Fit 2.0
190 → 135108

Nike Storm Fit 2.0

Rękawiczki mogą się przydać jeszcze tej zimy, a dla zniechęconych aurą – wiosną będą jak znalazł.

Nike Dri Fit 360
119 → 7560

Nike Dri Fit 360
O rękawach i odzieży kompresyjnej już było – może teraz jest okazja by spróbować z czym to się je?

Nike Elite Light Weight No Show Tab
49 → 3528

Nike Elite Light Weight No Show Tab

Przewagę skarpetek do biegania nad tymi codziennymi zaobserwujemy przede wszystkim przy odprowadzaniu potu oraz braku ślizgania się materiału po stopie, a więc redukcji otarć.

Nike Ligh Weight 2.0
99 → 6552

Nike Ligh Weight 2.0

A Ci, którzy biegają z telefonem, mają okazję poprawić swój komfort w trakcie wykonywania pomiarów z użyciem telefonu.

Jeśli od dawna po głowie chodził Ci zakup butów, rękawiczek, spodni, albo innego asortymentu (nie tylko biegowego, bowiem oferta jest dość szeroka i znajdziesz w niej także coś na siłownię i do noszenia na co dzień) – nie ma nad czym się zastanawiać. Niższe ceny prawdopodobnie się już nie trafią!
Promocja -20% na artykuły z wyprzedaży Nike trwa od 20.01.17 r. do 26.01.17 r. – śpieszcie się i chwalcie nowymi zakupami! Nowy rok – nowe buty! J

Pozdrawiamy,

Zespół: trenujbieganie.pl i kupon.pl

trenujbieganie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *