Biegowy Potop Szwedzki Stenaline – biegaj na wakacjach!

Biegowy Potop Szwedzki – rezerwuj bilety promowe, zwiedzaj i trenuj w Skandynawii!

 

Pamiętasz co nieco o Potopie Szwedzkim z lekcji historii w szkole? Jeśli tak, to pewnie masz niemiłe skojarzenia, ale teraz nadszedł czas, by to zmienić! Teraz my urządzimy biegowy potop szwedzki i… zalejemy Szwecję pozytywnie zakręconymi biegaczami. Z nami odczarujesz tę nazwę i nadasz jej zupełnie nowego znaczenia. Przygotowaliśmy niezwykle ciekawy program wycieczki, która obejmuje podróż promem, start w biegu przełajowym oraz zwiedzanie z przewodnikiem najpiękniejszych miejsc w Karlskronie. A na zakończenie, wszystkich uczestników czeka zabawa i tańce do samego rana podczas powrotnego rejsu promem do Polski.

 

Wycieczka promem pełna różnorodnych atrakcji dla każdego

 

Oferta, którą przygotowaliśmy jest niezwykle bogata i atrakcyjna. Prom do Szwecji to nielada atrakcja, która umożliwia zawarcie interesujących znajomości już podczas podróży do miejsca przeznaczenia. Szczegóły Biegowego Potopu Szwecji są opisane tutaj: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/biegowy-potop. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do biegaczy o różnym stopniu sportowego przygotowania. Wyznaczone przez nas trasy biegowe umożliwiają start na dystansie 5, 10 lub 15 km, więc odnajdzie się na nich zarówno wytrawny zawodnik, jak i osoba dopiero rozpoczynająca swoją przygodę z bieganiem. Malownicza Skandynawia to z pewnością idealne miejsce, by zasmakować sportowej rywalizacji i połknąć biegowego bakcyla. A do wymarzonego startu potrzebne są jedynie bilety promowe oraz dobre chęci.

 

Wycieczka wyrusza z Polski promem w niedzielę wieczorem, a po morskiej podróży uczestnicy zostaną przewiezieni autokarami na start biegowej rywalizacji. Biegacze będą walczyć o zwycięstwo na trzech różnych dystansach i będą mieli na pokonanie trasy aż 3 godziny. Zatem śmiało można powiedzieć, że podczas biegu będą mogli podziwiać malownicze krajobrazy południowej Szwecji, dzięki czemu nawet bieg na najdłuższym dystansie 15 km nie będzie ani przez chwilę nudny. Wszyscy uczestnicy biegu, niezależnie od wybranego dystansu, muszą pamiętać o zabraniu odpowiedniego obuwia, właściwego do biegania na trasach przełajowych.

 

Kiedy już wszyscy biegacze odmeldują się na mecie, nastąpi powrót autokarami na prom, gdzie będzie czas na przebranie się i relaks w przytulnej kabinie. Następnie wszyscy uczestnicy wyjazdu spotkają się na wspólnym obiedzie, podczas którego w gronie szczęśliwych współtowarzyszy z przyjemnością będą wymieniać wrażenia z biegu.

Biegowy Potop Szwedzki

 

Bieganie to jednak nie wszystko

 

Po obiedzie i krótkim odpoczynku na promie, w programie przewidziany jest wyjazd autokarem do Karlskrony, pięknego portowego miasta, które powstało w drugiej połowie XVII wieku. Karlskrona położna jest na trzydziestu trzech wyspach archipelagu znajdującego się na skalistym wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Tamtejszy Port Marynarki Wojennej znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO i stanowi prawdziwą perełkę architektoniczną. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem pozwoli odkryć wiele jego tajemnic, a przewidziany w programie czas wolny na samodzielną eksplorację miasta być może dodatkowo rozbudzi w turystach apetyt na więcej. Tak naprawdę jest więcej niż prawdopodobne, że będziecie chcieli jeszcze kiedyś tam wrócić i przeznaczyć więcej czasu na odkrywanie uroków tego portowego miasta. Na szczęście rezerwacja biletów promowych jest szybka i niezwykle prosta, więc wypady do Szwecji mogą stać się regularnym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

 

Biegowy Potop Szwedzki to atrakcyjny wyjazd turystyczno-sportowy przeznaczony dla ludzi ciekawych świata i żądnych nowych doznań. Jeśli jesteś biegaczem i spędziłeś zimę na przygotowaniach do sezonu startowego, to jest to wycieczka dla ciebie. Z pewnością taki biegowy wyjazd będzie świetną odskocznią od standardowych startów w biegach organizowanych w Polsce. Już sama podróż promem do Szwecji to idealna okazja, by poznać innych tak samo pozytywnie zakręconych biegaczy, z którymi później można planować kolejne ciekawe wyjazdy. Sportowa rywalizacja pozwala budować trwałe przyjaźnie oparte na wspólnej pasji. Powrotną podróż promem urozmaici z kolei zabawa przy największych przebojach tanecznych. Po tylu atrakcjach raczej nikt nie będzie mógł z wrażenia zasnąć, a zgromadzoną energię najlepiej wyładowuje się przecież poprzez taniec. Nie czekaj, już teraz dokonaj rezerwacji i nadaj zupełnie nowy ton swoim biegowym treningom.

Pozdrawiamy i zachęcamy do aktywnego wypoczynku!
Zespół trenujbieganie.pl

Artykuł sponsorowany.

trenujbieganie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *