Wyniki biegacza – portal Enduhub zrzesza sportowców

Czy w erze aplikacji mobilnych umożliwiających pomiary i dzielenie się informacjami, można wpaść na coś nowego? Otóż tak! Enduhub, czyli nowo odkryta przez nas strona, zrzeszająca biegających sportowców – od tych porywających się na maratony i półmaratony, po triathlonowców, a nawet przeciętnych amatorów z wielkimi marzeniami.

enduhub

Po co Ci Enduhub?

Oczywiście, portal nie jest rzeczą do życia i biegania niezbędną, jednak dla miłośników statystyk, rywalizacji i podglądania swoich postępów jest prawdziwą gratką. Możliwości, jakie daje nam strona http://enduhub.com/pl/, pozwalają na tworzenie zestawień własnych wyników, przeglądanie ich w zróżnicowanych konfiguracjach, a także porównywanie ich z innymi zawodnikami, także tymi, o których istnieniu nie miałeś pojęcia.

Teraz możesz pochwalić się nie tylko wśród znajomych, ale Twój wynik może pojawić się na górze listy wiekowej, a także tej tworzonej na podstawie wyników konkretnego biegu. Wystartowałeś? Pochwal się innym, porównaj osiągnięcie i notuj kolejne postępy. Zabawa po przekroczeniu linii mety nie musi się skończyć! Na stronie można wybrać nie tylko największe imprezy biegowe, ale także te znacznie mniejsze – jak Bieg Neptuna, o którym ostatnio wspominaliśmy.
Enduhub zrzesza sportowców rywalizujących w grupach i pojedynczo, w różnych sportach i na innych płaszczyznach. Pozwala na prowadzenie wirtualnej walki, która toczy się w realnym świecie.

Wejdź, wybierz dystans, sport, region albo datę i przystąp do porównywania osiągów – zarówno z pasjonatami, jak i z profesjonalistami. Sprawdź, czy możesz mierzyć się z najlepszymi. W końcu walka, nawet ta prowadzona przez internet działa motywująco. Zaplanuj swoje starty, zobacz w jakich zawodach możesz wziąć udział. Co więcej – z łatwością możesz planować swoje treningi, do których włączysz inne aktywności. Rozwiń listę i zdecyduj się na rower (o którego znaczeniu w treningu biegowym wspominaliśmy chociażby tutaj http://www.trenujbieganie.pl/rower-dla-biegaczy-cz-2/), pływanie, rolki, a zimą biegi narciarskie.

Co fajnego w serwisie? Głównie to, że wszystko mamy w jednym miejscu, podane na tacy 😉

pozdrawiamy

zespół: trenujbieganie.pl

 

trenujbieganie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *