Zegarek Sunnto ambit3

Zegarek jest dość oczywistym narzędziem pracy biegacza, zwłaszcza tego zaawansowanego. W przypadku poważniejszych treningów, gdy pierwsze kroki w bieganiu już za nami, warto postawić na sprzęt, który pozwoli nam na zmierzenie wielu parametrów jednocześnie i monitorowanie postępów. Doskonałym, kompleksowym rozwiązaniem może okazać się zegarek sunnto ambit3 od jednej z wiodących na rynku firm.

Sunnto ambit3

Sunnto ambit3 nie tylko do biegania

Propozycja kierowana jest nie tylko do biegaczy. Zegarek świetnie sprawdzi się w każdych warunkach – podczas biegania, pływania, jazdy na rowerze, a nawet długich, pieszych wędrówek.

Do ciekawszych opcji, jakie znajdziemy wewnątrz urządzenia należą:

– regulowane blokowanie przycisków

– podświetlenie, które można konfigurować

– wodoszczelność do 100m

– oprogramowanie, które pozwoli na łączenie się z urządzeniami mobilnymi, odbieranie powiadomień, wysyłanie informacji do znajomych, rysowanie trasy, także w 3D, analizy na podstawie GPS i wiele, wiele innych.

Sunnto ambit3

Sunnto ambit3, jak na prawdziwą machinę przystało – nigdy i nigdzie nas nie zawiedzie. Znajdziemy w nim wszystkie funkcje, o jakich przyjdzie nam pomyśleć. Kompas, wysokościomierz, barometr, pulsometr, prędkościomierz, nawigację i nie tylko.

Zegarek przystosowany nie tylko dla biegaczy, ma wprowadzonych wiele trybów sportowych z charakterystycznymi dla każdego z nich parametrami. Dzięki nim będziemy mogli dokładnie śledzić swój organizm podczas treningu.
Dowiemy się kiedy przyśpieszyć i kiedy zwolnić. Zobaczymy spalone kalorie, postęp w wykonywaniu planu treningowego, który też możemy ułożyć przy pomocy urządzenia.

Oprócz funkcji spotykanych w zegarkach biegowych tradycyjnie, możemy liczyć na doskonałe planowanie, analizę i interpretację aktywności. Zadbano o najmniejsze szczegóły i dokładność pomiarów, dzięki czemu możemy w pełni zaufać urządzeniu, także podczas snu – z Sunnto ambit3 z pewnością nie zaśpisz!

Dla tych, którzy wolą większy wyświetlacz – istnieje możliwość przeniesienia informacji wyświetlanych podczas wysiłku na ekran telefonu bądź tableta.

 

Zegarek jest ofertą dla zaawansowanych, świadomych każdego swojego ruchu biegaczy, którzy oczekują od urządzenia absolutnie wszystkiego – to właśnie posiada ten model. Wprawdzie śniadania, ani obiadu nam nie zrobi, ale z czegoś zawsze trzeba zrezygnować J

Życzymy powodzenia w poszukiwaniu swojego wymarzonego modelu. Duży wybór, z możliwością spersonalizowanego wyszukiwania znajdziemy na: www.dobiegania.pl

 

pozdrawiamy

zespół: trenujbieganie.pl

trenujbieganie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *